Консультація менеджера:

+38 (067) 000-22-11

ПРИВАТНІ СЕС: ТИПИ СОНЯЧНИХ

ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

 

 

Розрізняють три види 

сонячних електростанцій

у залежності від

поставлених завдань:

  • мережева,
  • автономна,
  • гібридна.

Розглянемо більш детально

кожну з них.

Мережева сонячна електростанція під «Зелений тариф» складається з двох основних елементів:

– сонячні фотоелектричні модулі – призначені для перетворення енергії сонячного випромінення в електричну енергію

– інвертор призначений для перетворення електроенергії постійного струму DC в енергію змінного струму AC. 

Електроенергія вироблена сонячними панелями через мережевий інвертор надходить для живлення електроспоживачів. Якщо потужність сонячної електростанції більше, ніж потрібно для електроспоживачів, тоді залишок виробленої електроенергії поступає в загальну електромережу і продається за вигідним «Зеленим тарифом» 0,18 €. Вночі та в похмурні дні ви споживаєте електроенергію з загальної мережі і оплачуєте її за загальним тарифом. Однак слід врахувати, що у випадку зникнення електроенергії в мережі, мережевий інвертор припиняє постачання електроенергії.

Важливою складовою СЕС під «Зелений тариф» є встановлення двонаправленого електролічильника котрий фіксує кількість проданої та спожитої електроенергії.

Даний тип електростанцій доцільний для об’єктів підключених до загальних електромереж, але коли Ви хочете скоротити витрати на електропостачання і заробляти на продажі електроенергії за «Зеленим тарифом».

У випадку встановлення СЕС більшої потужності, а ніж потрібно для власного споживання Ви отримуєте постійний прибуток. Враховуючи, що гарантія на фотомодулі становить 10 років, а термін їх служби 25–40 років і «Зелений тариф» гарантується законом до 2030 року – встановлення сонячної електростанції під зелений тариф являється хорошою інвестицією, термін окупності котрої 4-7 років.

Саме тому сонячні електростанції під «Зелений тариф» користуються найбільшим попитом у споживачів.

Автономна сонячна електростанція складається з чотирьох основних елементів:

  1. сонячні фотоелектричні модулі – призначені для перетворення енергії сонячного випромінення в електричну енергію
  2. контролер заряду призначений для контролю заряду акумуляторних батарей
  3. акумуляторні батареї призначені для накопичення електроенергії
  4. інвертор призначений для перетворення електроенергії постійного струму DC в енергію змінного струму AC.

Електроенергія вироблена сонячними панелями, через контролер заряду та інвертор надходить для живлення споживачів. В сонячні дні генерується більше електроенергії ніж потрібно для забезпечення електропостачання споживачів, тому надлишок виробленої електроенергії накопичується в акумуляторних батареях.. В похмурі дні і нічний час доби живлення споживачів відбувається за рахунок електроенергії накопиченої в акумуляторних батареях.

Даний тип електростанцій доцільний для об’єктів не підключених до загальних електромереж в котрих є необхідність в постійному електропостачанні  ( не доступність ЛЕП, віддалені комерційні об’єкти та приватні садиби).

 

Гібридна сонячна електростанція поєднує в собі переваги Мережевої і Автономної електростанції та складається з наступних елементів:

сонячні фотоелектричні модулі – призначені для перетворення енергії сонячного випромінення в електричну енергію

контролер заряду призначений для контролю заряду акумуляторних батарей

акумуляторні батареї призначені для накопичення електроенергії

гібридний інвертор призначений для перетворення електроенергії постійного струму DC в енергію змінного струму AC. 

Електроенергія вироблена сонячними панелями через контролер заряду подається на акумуляторні батареї, та через гібридний інвертор надходить для живлення електроспоживачів. Надлишок електроенергії поступає в загальну електромережу. В ночі та в похмурні дні ви споживаєте електроенергію з загальної мережі. У випадку зникнення електроенергії в мережі, мережевий інвертор працює як автономний і  живлення споживачів відбувається за рахунок електроенергії накопиченої в акумуляторних батареях .

Даний тип електростанцій доцільний для об’єктів підключених до загальних електромереж в котрих буває часте відключення. Надає можливість зменшити витрати на електропостачання, заробляти за «Зеленим тарифом» та здійснити безперебійне живлення для  основних споживачів (котел, холодильне обладнання, освітлення), або цілого будинку.

2018 © КВК ЕЛЕКТРИК.
Усі права застережено.